• سه شنبه ۲۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1693-5
  • خبرنگار : 1040
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

مراسم بزرگداشت شهدای لشگر 25 کربلا در دانشگاه منابع طبیعی گرگان

به همت بسیج دانشجویی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، مراسم بزرگداشت شهدای لشگر 25 کربلا با حضور سردار باقرزاده در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، دکتر هزارجریبی، سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در این مراسم ضمن خیر مقدم به اهمیت چنین جلساتی که در آن مسائل روز جامعه و پیوند آن با فرهنگ ایثار و شهادت مطرح می شود، اشاره کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نامدار، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه، دانشجویان را از جمله فرماندهان جنگ نرم خوانده و آنها را به حضور دائمی در چنین جلساتی فراخواندند.

سردار محمد باقرزاده، مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح هم در این مراسم به لزوم اهتمام ورزیدن به مسائل نظام، انقلاب و اسلام اشاره کرد و گفت: رسالت دانشگاه و دانشجو در پیشبرد کشور، نیاز به عاقبت اندیشی (آخرت اندیشی) دارد.

وی افزود: یکی از راه های عاقبت اندیشی درست را تفکر صحیح نسبت به عمر معرفی کرد و افزود: باید با بهره گیری از معارف اسلامی، عاقلانه فکر و عاشقانه عمل کنیم.

مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به بند 28 برنامه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، مهمترین راهبرد دانشگاه های حوزه علوم کشاورزی و منابع طبیعی را صیانت از انفال مسلمین دانست.

در پایان این مراسم از خانواده شهید حسینی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: