• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-3092-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

دادستان بجنورد: پرونده قتل محیط بان پارک ملی گلستان با قاطعیت و با سرعت رسیدگی می شود

دادستان مرکز استان خراسان شمالی از دستگیری تمامی عوامل شهادت محیط بان پارک ملی گلستان خبرداد و گفت: دستگاه قضایی استان خراسان شمالی با قاطعیت و با سرعت به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، مسلم محمدیاران در گفت و گوی ویژه خبری سیمای گلستان اظهار کرد: چهارشنبه هفته گذشته تعدادی از شکارچیان متخلف شهرستان های مراوه تپه و کلاله در منطقه سولگرد استان خراسان شمالی با تعدادی از مامورین محیط بان درگیر شدند که در پی آن یک محیط بان شهید و سه محیط بان دیگر زخمی شدند.

وی افزود: به محض وقوع این حادثه تحقیقات گسترده ای با همکاری محیط زیست، عوامل انتظامی و اطلاعات دو استان گلستان و خراسان شمالی در جهت شناسایی متهمان آغاز شد.

محمدیاران ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته تمامی متهمینی که در درگیری با محیط بانان حضور داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان بجنورد با اشاره به اینکه تعداد دو نفر از این شکارچیان متخلف سابقه دار در زمینه شکار غیرمجاز بودند، تصریح کرد: در بازرسی از محل اختفای متهمان تعداد یک قبضه سلاح جنگی و سه قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی کشف شد.

وی با تاکید بر رسیدگی قاطع و با سرعت به این پرونده، گفت: هفته گذشته جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال بین دو استان برگزار و ضوابط خوبی بحث و بررسی شد که امیدواریم نتیجه آن اقدامات پیشگیرانه در حوزه شکار بی رویه در پارک ملی گلستان باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: