• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-5291-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

تعیین تکلیف بیش از 80 هکتار از اراضی شهرک های صنعتی گلستان

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان گفت: 31 قرارداد راکد و غیرفعال با متراژ 110 هزار و 48 مترمربع در شهرک‌های صنعتی مناطق مختلف استان تعیین تکیف شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از شرکت شهرک های صنعتی گلستان، حجت اله خلیل زاده اظهار کرد: تعیین تکلیف این قراردادها در نشست هیات حل اختلاف و داوری شرکت در شهرک‌های صنعتی کردکوی، بندرترکمن، آق قلا، گرگان 1 و 2، فاضل آباد،کلاله، گوزن فارس و گنبدکاووس انجام شده است.

به گفته وی، دراین جلسه 18 قرارداد با مساحت 67 هزار و 458مترمربع منجر به فسخ و انصراف شد و زمینه پذیرش متقاضیان جدید سرمایه گذاری فراهم شده است.

خلیل زاده بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان طبق شیوه نامه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدهای طرف‌های قرارداد، پس از طی تشریفات مقرر در شیوه نامه از جمله ارسال اخطاریه نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن زمین های غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، نشست هیأت حل اختلاف و داوری برای تعیین تکلیف قراردادهای راکد و غیرفعال اقدام می کند.

وی همچنین دریافت نکردن پروانه ساختمانی، ساخت و ساز نکردن، اخذ نکردن پروانه پایان کار، بدهی مالی، انقضای اعتبار یا باطل شدن جواز تأسیس را از جمله موارد تخلف طرف‌های قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اعلام کرد و گفت: این تخلف ها در نشست های هیأت حل اختلاف و داوری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: