• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-290-5
  • خبرنگار : 1030
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

شهردار گرگان مطرح کرد:

برنامه ریزی منسجم برای ساماندهی هواداران بسکتبال شهرداری گرگان

شهردار گرگان گفت: ساماندهی هواداران یکی از مهم ‌ترین برنامه‌ های ما برای تیم بسکتبال شهرداری گرگان بوده که امیدواریم رضایت آنها را جلب کنیم.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، «عبدالرضا دادبود» در نشست خبری حاشیه مراسم رونمایی از پیراهن تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به آمادگی این تیم برای شروع مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: تصمیم بر این شد که تیم شهرداری گرگان امسال در رقابت ها حضور داشته باشد و بتوانیم تیم خوب و قدرتمندی را راهی مسابقات کنیم.

وی با بیان اینکه تیم شهرداری گرگان یک تیم مهم و مطرح محسوب می شود، افزود: تدارک شهرداری برای این تیم، تدارک کاملی بود و سعی کردیم در حوزه مدیریت تیم به صورت تخصصی برخورد کنیم و جمعی از بهترین ها را که درحوزه تخصصی می توانستند به تیم کمک کنند، در کنار هم قرار دهیم.

شهردار گرگان تصریح کرد: این مجموعه با تمام توان کارهایشان را انجام می دهند و ما هم تمام تلاشمان را می کنیم تا بتوانیم حمایت کامل را از تیم داشته باشیم.

دادبود ضمن تشکر از کبیر و کلاسنگیانی خاطرنشان کرد: این مجموعه مدیریتی تیم با تمام محدودیت هایی که وجود دارد، تلاش کردند که حداکثر استفاده را از ظرفیت های موجود ببرند.

وی با اشاره به اینکه در این تیم نگاه خوبی به حوزه جوان گرایی واستفاده از نیروهای بومی شده است، گفت: بازیکنان بومی ظرفیت های ما را افزایش دادند که امیدواریم به اهدافی که در مدیریت تیم بسکتبال پیش بینی شده، دست پیدا کنیم.

شهردار گرگان با بیان اینکه بودجه دو و نیم میلیارد تومانی که برای بسکتبال پیش بینی  شده قبل از سال بوده است، خاطرنشان کرد: با توجه به رشد قیمت ارز در شش ماهه اول سال حتما نیازمند بررسی مجدد این مبلغ هستیم.

دادبود بیان کرد: نگاهمان این است که مشارکت بخش خصوصی تیم داری کنیم، اما امسال این امر فراهم نشد. با ساماندهی هواداران در حوزه های مختلف با توجه به ظرفیت های اجتماعی که دارد، در حوزه مسائل اقتصادی نیز می توانیم از این ظرفیت اجتماعی استفاده کنیم.

خبرنگار: فاطمه حسنی

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: