• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1790-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

آغاز احداث تقاطع غیر همسطح افسران گرگان

مراسم کلنگ زنی طرح تقاطع غیر همسطح روگذر محور افسران گرگان امروز با حضور معاون وزیر کشور برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، «عبدالرضا دادبود» شهردار گرگان در این مراسم اظهار کرد: 40 پروژه شاخص را در گرگان انتخاب کردیم که 15 مورد آن پروژه بزرگی است که کلنگ‌زنی و یا در فاز عملیاتی قرار می‌گیرد.

شهردار گرگان خاطرنشان کرد: در اجرای پروژه ها و برنامه های شهری سعی کرده ایم تمام نقاط شهر را ببینیم و از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران استفاده کنیم.

«سید مناف هاشمی» استاندار گلستان نیز در این مراسم اظهار کرد: پروژه‌های خوبی در سطح شهر گرگان از تله‌کابین و شهربازی در حال اجرا است و امروز نیاز به تلاش و همت مضاعف هستیم.

وی ادامه داد: معتقدم اگر مشارکت مردمی و همراهی شورا با شهرداری نباشد نمی‌توان مباحث بزرگ را در شهر رقم زد.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم و باید در این سال پروژه‌های بزرگ و محوری را افتتاح کنیم.

هاشمی تصریح کرد: گلستان عقب ماندگی های طولانی دارد که آثار مثبت خدمات خیلی نشان داده نمی شود و مسیر توسعه آن نیازمند سرعت و شتاب بیشتر است.

«مهدی جمالی ‌نژاد» معاون عمران و توسعه شهری وزیر کشور هم در این مراسم اظهار کرد: اجرای پروژه های بزرگ در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در گلستان گویای این مطلب است که مدیریت شهری گرگان برنامه محور حرکت می کند.

وی بیان کرد: در سال‌های گذشته برنامه 5 ساله توسعه گرگان تدوین شده و هم‌اکنون مدیریت شهری براساس آن برنامه و مطابق با موقعیت مرکز استان در حال اجرای پروژه‌های موثر و تاثیرگذار در روند توسعه استان است.

معاون عمران و توسعه شهری وزیر کشور خاطرنشان کرد: فضای مدیریت شهری گرگان بسیارخوب است و در بین دوستان شورای شهر و شهردار یک ید واحدی به وجود آمده و همگی برای توسعه شهر تلاش می‌کنند.

طرح تقاطع غیر همسطح محور افسران با طول 242 متر، شامل سه عدد دهانه 54 متری میانی و 2 عدد دهانه 40 متری کناری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: