• دوشنبه ۲۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-2392-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

رشد 157 درصدی مواد مخدر در گلستان

استاندار گلستان با اشاره به اقدامات بسیار خوب شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در حوزه پیشگیری و مقابله با این بلای خانمان سوز، اظهار کرد: کشفیات استان در حوزه مواد مخدر در سال جاری 157 درصد رشد داشته است.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از استانداری گلستان، سید مناف هاشمی در هشتمین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد: به منظور نظارت و کنترل بیشتر بر مبادی ورودی استان، شش نقطه حساس را تعیین کردیم.

وی افزود: از این شش نقطه حساس، سه نقطه تنگراه، تیل آباد و جاده رامیان به شاهرود را در اولویت اول قرار دادیم تا با همکاری سایر دستگاه های اجرایی نسبت به ایجاد پاسگاه در آن اقدام شود.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال، استان گلستان محلی ناامن برای ورود، مصرف و قاچاق مواد مخدر خواهد شد.

هاشمی گفت: با وجود اقدامات خوبی که در حوزه مقابله انجام شده، در حوزه مشارکت و اجتماعی کردن موضوع مبارزه با مواد مخدر باید اقدامات بیشتر و تاثیرگذارتری انجام شود که در همین راستا صداوسیما مکلف شد با همکاری سایر دستگاه های فرهنگی نسبت به تهیه چند فیلم کوتاه، تیزر و ... اقدام کنند.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با این اقدامات و تلاش همه مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، شاهد کاهش شیوع مواد مخدر در استان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: