• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-692-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

جلوگیری از بیکار شدن 150 کارگر چهار واحد تولیدی در گلستان

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی گلستان گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، 4 واحد تولیدی در گلستان به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از دادگستری گلستان، هادی هاشمیان در این باره اظهار کرد: این واحدهای تولیدی، تعطیل یا در آستانه تعطیلی بودند که با ورود ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان دوباره به چرخه تولید بازگشتند.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: با فعالیت این واحدهای تولیدی از بیکار شدن حدود 150 کارگر جلوگیری شد و مسئولان این واحد های تولیدی در صدد گسترش فعالیت خود هستند.

وی بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 21 واحد تولیدی برای حل مشکلات خود به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در گلستان مراجعه کرده اند که با کمک دبیرخانه ستاد دوباره به چرخه تولید بازگشتند.

هاشمیان ادامه داد: مشکلات صاحبان این واحدهای تولیدی در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی بررسی و پس از دسته بندی برای حل آن در چارچوب قانون با دستگاه های اجرایی مربوط و بانک ها رایزنی شد.

این مقام ارشد قضایی در ادامه سخنان خود تاکید کرد: هیچ کس و هیچ مرجعی حق ندارد یک خط تولید را در استان تعطیل و یا توقیف کند.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی گلستان بیان کرد: باید مشکلات واحد های تولیدی با حضور مسئولان و افراد ذینفع بررسی و از راهی جز تعطیلی، برای حل آن اقدام شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: