• پنجشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-791-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

انتخابات کانون کارآفرینان استان گلستان برگزار شد

انتخابات اعضای غیردولتی هیات امنای کانون کارآفرینان استان گلستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از اعضای کانون کارآفرینان استان برگزار شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، دکتر «سعید مازندرانی» در این جلسه ضمن تقدیر و از کارآفرینانی که عاشقانه و با تمام توان در عرصه تولید و اشتغال در راستای توسعه و شکوفایی اقتصاد تلاش می‌کنند، اظهار کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، در مقطع کنونی بیش از هر زمان به تعامل و همکاری شرکای اجتماعی نیاز داریم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تصریح کرد: کانون کارآفرینان استان که متشکل از کارآفرینان برتر و صاحب نظران حوزه کارآفرینی است، به عنوان اتاق فکری برای توسعه کارآفرینی استان است.

وی افزود: ایجاد جایگاهی مناسب و درخور کانون کارآفرینی در استان و همچنین دخیل کردن کانون در تصمیم‌گیری‌ها و واگذاری برخی امورات مرتبط با کارآفرینی به کانون، از مطالبات شایسته کانون کارآفرینان است.

«موسی بی‌باک» مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال استان نیز در این جلسه ضمن تشریح دستورالعمل تشکیل کانون های کارآفرینی، درخصوص نحوه برگزاری انتخابات توضیحات مبسوطی ارائه کرد.

در ادامه افراد کاندید شده ضمن معرفی خود، به ارائه عناوین برنامه پرداختند. سپس رای گیری انجام شد.

براساس آرای مأخوذه به ترتيب زلیخا عادلی، کامیار عادل، حسین رحمانی، امیرحسین ساداتی، مسعود شکیبا و فرشته سلیمانی حائز بیشترین آرا شدند و به عنوان اعضای اصلی غیردولتی و پوران خوش‌قلب هم به عنوان عضو علی البدل غیردولتی هیات امنا کانون کارآفرینان استان گلستان انتخاب شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: