• شنبه ۱۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-293-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

معتون عمرانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

ارسال 50 کانکس برای تشکیل کلاس‌های درس در مناطق سیل‌زده گلستان

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: روند آموزشی و تربیتی دانش آموزان نباید تحت تاثیر عوامل بحرانی قرار گرفته و مختل شود، از این رو در نظر داریم  هر چه سریع تر 50 کانکس جهت تشکیل کلاس درس به مناطق سیل زده گلستان ارسال کنیم تا در فاصله بازسازی و ترمیم مدارس، روند آموزشی دانش آموزان ادامه پیدا کند.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از آموزش و پرورش گلستان، مهرالله رخشانی مهر پس از بازدید از مدارس سیل زده گلستان در جمع مدیران آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: از دیرباز، مدارس مکان مقدسی برای تعلیم و تعلم بوده است اما با توجه به حوادث اخیر پیش آمده، آشکار شد که علاوه بر آن، مدارس پایگاه های مدیریت بحران نیز هستند.

رئیس سازمان توسعه و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: 3 هزار میز و نیمکت برای مدارس آسیب دیده از سیل گلستان، در حال بارگیری و ارسال است.

 معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ساخته شدن تعداد زیادی مدرسه در استان توسط خیرین مدرسه ساز، گفت: دست همه خیرین محترم مدرسه ساز را به گرمی می فشاریم و از همه آن ها می خواهیم تا بار دیگر دست به دست هم داده و آموزش و پرورش را در راه بازسازی مدارس یاری کنند.

این مقام مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: با دستور وزیر آموزش و پرورش 5 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز سیستم های گرمایشی مدارس آسیب دیده به آموزش و پرورش گلستان اختصاص پیدا کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: