• چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-993-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

سرپرست دانشکده فنی و حرفه‌ای مائده گرگان خبرداد:

دوخت بیش از 700 دست لباس برای سیل‌زدگان گلستانی

سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای مائده گرگان با بیان اینکه بیش از 700 دست لباس در مرحله اول به سیل زدگان استان اهدا شد، گفت: در حال دوخت لباس با استفاده از پارچه های اهدایی از سوی آستان قدس رضوی و خیران هستیم.

محبوبه کشیری در گفت و گو با ایسنا-منطقه گلستان اظهار کرد: در پی سیلاب در استان مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای اقدام به باز کردن حساب صندوق به نام "مهرورزان فنی حرفه ای استان گلستان" کرد و کمک های خانواده فنی و حرفه ای به این مرکز ارسال می شد.

کشیری با بیان اینکه در این مرحله پوشاک برای سیل زدگان مورد نیاز است، افزود: در آینده با توجه به نیاز در موضوعات مختلف که در توان این مجموعه دانشگاه فنی و حرفه قرار دارد نیز به سیل زدگان کمک خواهیم کرد.

وی با اشاره به همکاری بیش از 50 نفر از دانشجویان، فارغ التحصیلان، مدرسان و هنر آموزان، گفت: حتی سرپرست خانوارهایی که امکان پرداخت کمک های نقدی را نداشتند، در دوخت لباسها با ما همکاری کردند.

کشیری در ادامه با اشاره به نامگداری امسال به عنوان رونق تولید، تصریح کرد: از همه دست اندرکاران استانی درخواست داریم که از دانشجویان حمایت کنند.

سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای مائده گرگان خاطرنشان کرد: از خیرین هم  درخواست می کنیم در این راه کمک کنند تا با بکارگیری پتانسیلی که در دانشجویان وجود دارد، حداقل بتوانیم نیازهای استان را خودمان تامین کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: