• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 984-392-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

اعلام اسامی مجرمین 4 پرونده اخلال در نظام اقتصادی در گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه اسامی مجرمین 4 پرونده اخلال در نظام اقتصادی در استان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، هادی هاشمیان با بیان اینکه حکم این افراد تا امروز قطعی شده است، اظهار کرد: پرونده اول 19 شاکی در خصوص انتقال مال به غیر چندین آپارتمان به ارزش بیش از یک میلیارد تومان بوده که در این پرونده "یاسر شیخ" به 10 سال حبس و 100 میلیون تومان جزای نقدی و رد مال و "سیدحسین شفایی تنکابنی " به 5 سال حبس و 30 میلیون تومان و رد مال به شاکی محکوم شدند.

وافزود: شاکی پرونده دوم پست بانک است که در این پرونده "غلام خامسی" به اتهام اختلاس 14 میلیارد و 700 میلیون تومان به 9 سال حبس، رد مال، دو برابر میزان اختلاس جزای نقدی و انفصال از خدمات دولتی محکوم شد.

هاشمیان ادامه داد: شاکی پرونده دیگر بانک مسکن و تعدادی از مشتریان بانک مسکن است که در این پرونده "عبدالله هلاکو" به اتهام اختلاس 138 میلیون تومان به 5 سال حبس تعزیری، انفصال دائم از خدمات دولتی و دو برابر میزان اختلاس جزای نقدی محکوم شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: شاکی پرونده چهارم بانک سپه است که در این پرونده "حمیدرضا سجادی" به جرم جعل امضا و اختلاس و میزان خسارت ناشی از جرم 180 میلیون تومان به 7 و نیم سال حبس تعزیری و انفصال دائم از خدمات دولتی، رد مال و 2 میلیارد و 700 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: