• سه شنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-2390-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

ثبت 102 میلیمتر بارش در کارکنده استان گلستان

رییس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان گفت: بیشترین میزان بارندگی در طول دو روز گذشته در استان به میزان 102 میلیمتر در روستای کارکنده شهرستان بندرگز به ثبت رسیده است.

محمود محمدقلی پور در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه گلستان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار از روز یکشنبه در استان، اظهار کرد: همانگونه که از قبل پیش بینی شده بود بیشترین بارندگی ها در طول فعالیت این سامانه را در نواحی غرب و سواحل استان داشتیم.

وی افزود: میزان بارندگی در بندر ترکمن 63 میلیمتر، بندر گز 67 میلیمتر، گرگان 17 میلیمتر، پارک ملی گلستان 12 میلیمتر، مینودشت 9 میلیمتر و علی آباد کتول 24 میلیمتر بوده است.

محمدقلی پور با بیان اینکه کمترین بارش ها در مناطق شمال شرق و مرکزی استان بودند، تصریح کرد: در این مناطق بین 2 تا 3 میلیمتر بارش گزارش شده است.

رییس گروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی گلستان خاطرنشان کرد: امروز موقتا سامانه فعالیتی نخواهد داشت و از اوایل شب ناپایداری هایی را در برخی از نقاط استان به صورت رگبار پراکنده و رعد و برق خواهیم داشت. به تدریج از نیمه شب به بعد سامانه استان را ترک خواهد کرد و تا عصر پنجشنبه پایداری نسبی در سطح استان برقرار می شود و آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش ابر را خواهیم داشت. برای پنجشنبه شب و جمعه شب به طور موقت احتمال وقوع رگبار و رعد و برق وجود دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: