• شنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-4990-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

اتمام تعمیرات ۱۰ هزار واحد مسکونی در گلستان

سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان گفت: کار تعمیرات ۱۰ هزار واحد تعمیری آسیب دیده از سیل در استان به پایان رسیده است.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، داوود خسروی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان اظهار کرد: آمادگی داریم خدمات بیشتری به مددجویان سیل زده داشته باشیم و در همین راستا از سهمیه جدید تخصیص یافته به استان برای بازسازی واحدهای خسارت دیده از سیل، سهمیه خوبی به کمیته امداد اختصاص داده شده است.

وی بیان کرد: چنانچه مددجویان انصرافی آمادگی دریافت خدمات دارند، بنیاد این آمادگی را دارد تا با تایید کمیته نسبت به ارائه خدمات به آنان اقدام کند.

سرپرست معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان از برنامه ریزی برای افتتاح واحدهای احداثی استان از ابتدای هفته دولت خبر داد.

خسروی خاطرنشان کرد: در سیل امسال به واحدهای مسکونی ۲۸۵۱ مددجو خسارت وارد شد که تاکنون ۱۴۰۰ مددجو با بانک ها انعقاد کردند و عملیات اجرایی ۱۲۰۰ واحد آغاز شد. همچنین کار تعمیرات ۳۰۷۳ واحد یا به پایان رسیده و یا در حال اتمام است.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، بر اساس اعلام ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان تعداد کل واحدهای خسارت دیده در استان ۲۱ هزار و ۱۰۲ واحد است که از این تعداد ۷ هزار و ۳۰۰ واحد احداثی و ۱۳ هزار و ۸۰۲ واحد تعمیری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: