• یکشنبه ۲۷ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 985-3592-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

عفو و مرخصی برای سارقان ممنوع

دادستان مرکز استان گفت: سارقان عفو نمی شوند، مرخصی هم ممنوع است.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به  نقل از دادگستری گلستان، حجت اسلام سیدرضا سیدحسینی در جلسه مشترک قضایی و انتظامی استان با تاکید بر نگاه سختگیرانه به جرایم خشن و سرقت در استان، گفت: سارقان مشمول بخشنامه های عفو نمی شوند و از مرخصی های مناسبتی مانند اعیاد قربان و غدیر هم  بهره مند نمی شوند.

سیدحسینی در ادامه سخنان خود به تاکیدات رئیس قوه قضاییه مبنی بر فساد هم اشاره کرد و گفت: همان گونه که ایشان تاکید کردند باید مبارزه با فساد را از درون دستگاه آغاز کنیم و اجازه ندهیم اقدامات مجرمانه تعدادی اندک، آبروی یک مجموعه را تحت تاثیر قرار دهد.

وی با بیان این که دستگاه قضایی خط مقدم برخورد با مجرمین است، تصریح کرد: عملکرد و رفتار پلیس بر تلقی مردم از حاکمیت اثرگذار است و باید در عین قاطعیت ، قانونمند عمل کنند.

دادستان مرکز استان به تلاش برای سوق دادن دعاوی به ویژه دعاوی خانوادگی به سازش هم اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی می تواند در این زمینه بیشتر تلاش کند تا از قضایی شدن پرونده های خانوادگی جلوگیری شود.

نشست مشترک دستگاه قضایی بامسئولان انتظامی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش امنیت در استان برگزار شد. در این جلسه مسئولان قضایی و انتظامی  درباره مشکلات و راهکارهای رفع آن گفتگو و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: