• شنبه ۲ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 986-392-5
  • خبرنگار : 1036
  • منبع خبر : ایسنا استان گلستان

افتتاح یا کلنگ زنی 362 پروژه در گرگان

امروز و همزمان با اولین روز هفته دولت، 362 طرح و پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان گرگان با حضور استاندار گلستان افتتاح یا کلنگ زنی شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان، محمد حمیدی امروز در آیین افتتاح یا کلنگ زنی متمرکز پروژه های هفته دولت شهرستان گرگان اظهار کرد: در مراسم امروز 362 طرح با اعتباری بالغ بر 6 هزار و 26 میلیارد ریال با اشتغال زایی 410 نفر، در شهرستان گرگان افتتاح و کلنگ‎زنی می شود.

فرماندار گرگان افزود: از این تعداد، 337 طرح و پروژه با اعتبار 2 هزار و 686 میلیارد ریال و با ایجاد اشتغال برای 365 نفر افتتاح می‎شود و  25 طرح با اعتبار 3 هزار و 341 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 45 نفر در حوزه اقتصادی کلنگ‎زنی می شود.

وی در ادامه با اشاره به نیاز شهرستان به 700 لیتر آب بر ثانیه با توجه به جمعیت آن،‌ تصریح کرد: با استفاده از 77 چاه آب، بیش از 95 درصد تأمین آب شهری گرگان از منابع آب زیر زمینی تأمین می‎شود که با توجه به ریسک‎پذیری منابع آب زیر زمینی و کاهش بارندگی‎ها، ضروری است به گرگان توجه ویژه‎ای شود و عملیات اجرایی سد شصت‎کلا که قابلیت تأمین حدود 300 لیتر بر ثانیه از آب‎های سطحی را دارد، آغاز شود.

حمیدی با بیان اینکه متأسفانه برخی ادارات کل استان در گرگان اداره شهرستانی ندارند، گفت: نیاز است ادارات کلی که در گرگان اداره شهرستانی ندارند یکی از معاونان مدیرکل را به‎عنوان مدیر شهرستانی قرار دهند تا این افراد بتوانند امورات را به صورت انجسام ‎یافته پیگیری کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: